Л. В. Філонов

ПЛИН

Електронний навчальний відеопосібник

Відеопосібник з культурології має чотири жанрово-тематичні розділи. До кожного з них входять авторські телепорограми та відеофільми відповідного жанрового спрямування. Роботи з будь-яких розділів можна використовувати на семінарських заняттях як відгуки чи анотації. Тематично вони можуть бути означені в програмах з історії української культури та культурології.

 

ЗМІСТ

Про автора

ІНТЕРВ'Ю «ВІДВЕРТО»

АВТОРСЬКІ ВІДЕОФІЛЬМИ

ВВАЖАЮ ТАК

ВИСТАВКОВА ПАЛІТРА

 

 

 

 

Про автора

Філонов Леонід Володимирович (23.03.1949 – 27.07.2018)  Працював на кафедрі Культурології, соціології, педагогіки та пcихології з 1990 р.

Автор першої в Україні навчальної програми з курсу «Українська культура» для студентів Вищих технічних навчальних закладів, виданої у видавництві Вища школа, 1991 р.; Пізнавальні завдання і вправи для студентів з дисципліни «Українська культура», Видавництво Вища школа, 1991 р.

Почесний Голова Обласного об’єднання товариства «Просвіта», член спілки журналістів. Редактор щотижневої телепрограми «Вінницький плин» (380 випусків). Редактор молодіжної телепрограми «Вважаю так», яка готувалася за участю студентів ВНТУ при кафедрі Культурології. Лауреат Всеукраїнського телефестивалю «Україна диво-дивовижне» та дипломант Всеукраїнського телерадіофестивалю «Калинові острови».

Виготовив 10 телефільмів.

Сферою його наукових інтересів були краєзнавство, культура України. Опубліковано 80 наукових та науково-популярних статей, серед них: «Савой маємо за честь ...»; «Краєзнавець Отамановський» (журнал Вітчизна №11, 1990р.); «Місце Кривіцького у національному відродженні Вінниччини»; «Чи справді концепція культури?»; «Національна ідея і духовне відродження; «Яків Гальчевський і національно-визвольні змагання на Поділлі у 1920-25 роках».